Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
Rėminimo dirbtuvės papildytos naujais rėmais.
TitulinisKas gali atspindėti ir šviesti vienu metu? LED šviečiantys veidrodžiai

Kas gali atspindėti ir šviesti vienu metu? LED šviečiantys veidrodžiai

LED veidrodžiai

LED veidrodžiai jau tapo gana įprastais ir dažnai sutinkamais namų interjero akcentais. Tai ne vien dėl jų praktiškumo, bet ir dėl stilingo ir elegantiško įvaizdžio. LED veidrodžiai tinka beveik visuose kambariuose (dažniausiai naudojama vonios kambaryje), taip pat jų yra visokiausių dydžių ir formų. Visgi, tokia gausybė dažnai apsunkina sprendimo priėmimo procesą, tad čia pateikiami keli patarimai kaip rinktis veidrodžius su integruotu apšvietimu.

PASKIRTIS. Itin svarbu kokio dydžio bus led veidrodis. Jei daugiausiai ketinate jį naudoti dažymuisi, patartina įsigyti mažesnį ir nestacionarų veidrodėlį su integruotu apšvietimu, kurį galėsite lengvai transportuoti bei lengvai keisti jo vietą.

šviečiantys veidrodžiai

VEIKIMO TIPAS. Atkreipkite dėmesį su kokiu energijos šaltiniu veikia jūsų veidrodis: baterijos ar elektros energija. Jei planuojama veidrodį naudoti nuolat arba jis kabinamas ant sienos, patariama rinktis elektros energija maitinamą veidrodį su apšvietimu. Kitu atveju, jei daug keliaujate ir veidrodėlį vežatės su savimi, elementaru, jog žymiai patogiau bus naudoti su elementais veikiantį led veidrodį.

ŠVIEŠOS KOKYBĖ. Naudojant veidrodžius voniai su apšvietimu, svarbu įvertinti kokios kokybės yra juose įmontuoti šviesos šaltiniais. Vonios kambariuose dažnai nėra langų ar kitų natūralios šviesos šaltinių. Dėl šios priežasties būtina ieškoti tokio led veidrodžio, kurio skleidžiama šviesa kuo labiau panašėtų natūraliai šviesai. Prie tokios šviesos jūsų makiažas atrodys tobulai, o ir žvelgiant į veidrodį jūsų netrikdys jokie neįprasti atspalviai, susidarantys dėl nenatūralios šviesos šaltinių.

šviečiantys vonios veidrodžiai

VEIDRODŽIO SU APŠVIETIMU KAINA. Nors led veidrodžiai vis dar dažnai prilyginami prabangos prekei, tačiau jo kaina nėra jau tokia besikandžiojanti. Negana to, tokio tipo veidrodžiai sutaupo elektros energijos, yra ekonomiški ir praktiški.

Kiekvienas vonios kambarys dažniausiai pats savaime yra gana „šaltas“. Šį šaltį dažnai sumažina LED veidrodžiai, kurie užpildo vonios kambarius jaukia ir subtiliai romantiška šviesa. Taip pat LED apšvietimas vonios kambariui suteikia šiuolaikiškumo ir modernumo.

šviečiantys LED veidrodžiai

Profesionalo patarimas: vietoje, kur bus vonios veidrodis, pasirūpinkite elektros prievadu, tokiu atveju galėsite užsakyti veidrodį su iš blogosios pusės priklijuota spec. šylančia danga - ji neleis veidrodžiui aprasoti.

Dėl detalesnės informacijos apie LED veidrodžius ar veidrodžių gamybą kreipkitės tiesiogiai į tinklapio administraciją.

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19