Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisKaip namuose įsirengti nuotraukų pakabinimo sistemą?

Kaip namuose įsirengti nuotraukų pakabinimo sistemą?

Pakabinamos sistemos

Turėti nuostabią nuotrauką ar paveikslą – tai tik pirmas žingsnis link idealaus namų interjero. Neužtenka net ir prie meno kūrinio derančių rėmelių. Labai svarbu gebėti visą tai taisyklingai pakabinti, kas dažnai tampa gana nemenku iššūkių net labai patyrusiems meistrams. Dizaineriai dažnai pateikia daugybę patarimų kaip teisingai kabinti meno kūrinius. Visgi, aklai jais vadovautis nepatartina. Visi namai yra skirtingi jau vien todėl, kad juose gyvena skirtingi žmonės. Kas puikiai derės vienoje svetainėje, kitoje gali atrodyti kaip stiliaus katastrofa. Nepaisant to, svarbu išmanyti ne tik tai kas prie ko dera, bet ir tai kaip ir ką taisyklingai ir saugiai pakabinti ant sienos.

Nuotraukos ar paveikslai dažnai kabinami naudojant kabinimo sistemas. Kabinimo sistemos – tai ant lubų ar sienos pritvirtinta juosta, kuri laiko specialius priveržiamus kabliukus. Patogu jau vien tai, kad pakabinimo sistemos yra universalios ir dera prie bet kokio interjero. Jų taip pat yra ir keletas atspalvių bei stilių.

Nuotraukų kabinimo sistemos yra gana paprastai pritaisomos prie bet kokių sienų ir lengvai naudojamos. Negana to, tai saugi bei patogi priemonė kabinti meno kūrinius tiek namuose, tiek meno galerijose ar kitose įstaigose (mokyklose, biuruose ir pan.).

Kabinami paveikslai

Tiek didelėse erdvėse, tiek mažuose ofisuose dažniausiai siekiama kuo efektyviau išnaudoti vietą. Bene pati populiariausia Click Rail pakabinimo sistema puikiai išsprendžia šią problemą. Sistema suteikia galimybę pakabinti meno kūrinius bet kokiame aukštyje ir netgi ties laiptais (pakrypusiai). Toks kabinimo būdas yra saugesnis nei vien tvirtinimas prie pačios sienos ar kabinimas ant vinukų.

Ne paslaptis, jog meno kūriniui ekspresijos ir gyvybės suteikia teisingas apšvietimas. Čia taip pat galima pasitelkti pakabinimo sistemų privalumais. Galite įsigyti specialią pakabinimo sistemą su apšvietimu. Tai itin praverčia tuomet, kai paveikslai kabinami tamsiuose bibliotekų ar mokyklų koridoriuose.

Pakabinimo sistemas lengva įsirengti patiems. Tereikia žinoti vos keletą esminių niuansų ir turėti tinkamus įrankius. Žinoma, montuojant pakabinimo sistemas svarbu laikytis ir saugumo instrukcijų.  Viską teisingai atlikus, jūsų nuotraukos taps nepakartojamomis namų dekoro detalėmis. Jei vistik sistemos nusprendėte patys nemontuot - mūsų meistrai sumontuos sistemą už Jus: RĖMAI.LT jums gali įrengti pakabinimo sistemą bet kur Lietuvoje!

Dar neįsigijote pakabinimo sistemos? Tai galite padaryti internetu, arba galite susisiekti dėl konsultacijos bei patarimų kokią sistemą įsigyti - atsiųsime Jums pasiūlymą, bei nemokamą sistemos pavyzdį!

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19