Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisRėmų katalogas Rėmai reprodukcijoms

Rėmai reprodukcijoms

Rėmelių plakatams kolekcija. Čia yra keletas populiarių rėmelių, kurie tinka rėminti plakatus, dideles nuotraukas, brėžinius ir techninius brėžinius.

Jeigu norite pamatyti visus rėmus, naudokitės filtrais kairėje.

Remai.lt rėminantiems reprodukcijas rekomenduoja gilesnius, šiuolaikiškus, kukliai rekoruotus rėmelius, kuriuos rasite mūsų rėminimo salonuose Vilniuje ir Kaune. Jeigu Jūsų reprodukcija atspausdinta ant drobės ir aptempta ant porėmio, Jums jokie priedai nereikalingi.

Jeigu reprodukcija spausdinta ant popieriaus visada dedame nugarėlę ir stiklą. Siūlome tris stiklo pasirinkimus: paprastą stiklą, su kuriuo rėminimo kaina mažiausia;antirefleksinį stiklą, sukuriantį mažiau atspindžių ir kaina nedaug besiskiriantį nuo paprasto; bei aukščiausios kokybės muziejinį stiklą, su kuriuo atrodys, kad stiklo išvis nėra, tačiau su šiuo stiklu išaugs rėminimo kaina.

Taip pat rėminant ant popieriaus spausdintą reprodukciją rekomenduojame pasirinkti ir pasportą - storo kartojo apvadą, kuris eina aplink reprodukciją. Pasportas neleis reprodukcijai liestis prie stiklo, o parinkus derantį atspalvį pagerins bendrą vaizdą. Su pasportu reprodukcija atrodys profesionaliau, tarsi iš meno galerijos. Visi mūsų dirbtuvėse naudojami pasportai nerūgštiniai ir nekenkia Jūsų rėminamoms reprodukcijoms.

Kraunama...

Rėminimo dirbtuvės siūlo

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19