Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisKontaktai

Kontaktai

Mūsų rėmų pavyzdžius rasite Vilniuje, Kaune.
Kaune ir Vilniuje rėmeliai yra Galerijose Paveikslai.lt.


Turėkite omenyje, kad galerijose yra daug, bet ne absoliučiai visi rėmai - čia rasite rėmelius, kurie labiausiai tinka paveikslų, grafikos ir tapybos kūrinių, nuotraukų bei veidrodžių įrėminimui. Jose taip pat galite pažiūrėti pakabinimo sistemų pavyzdžius.

Paskambinus telefonu arba parašius el. paštu, pakonsultuosime visais su rėminimu susijusiais klausimais.
Net jeigu ir negalėsime įgyvendinti, vistiek pasistengsime Jus pakonsultuoti kaip spręsti vieną ar kitą rėminimo klausimą, nes turime daugybę patirties su bene visko rėminimu. Paskambinkite mums!

RĖMINIMO DIRBTUVĖS VILNIUJE
Užupio g. 19, Vilnius (Užupis, Paveikslai.lt galerija)

+37068700332 vilnius@remai.lt
I-V: 9-18 val.


Automobilį galima parkuoti bet kur netoliese, stovėjimo zona geltona (G).

RĖMINIMO DIRBTUVĖS KAUNE
Vytauto pr. 60, Kaunas (Paveikslai.lt galerija)

+37065575237, kaunas@remai.lt
I-V: 9-18 val.Automobilį galima palikti netoliese, mokėjimo zona raudona (R)


Rekvizitai

UAB "RĖMAI LT"

Vytauto pr. 60, Kaunas LT-44237

Įmonės kodas: 303482868

PVM mokėtojo kodas: LT100009038716

Banko sąsk.: LT624010051002248031, DNB

 

Paveikslų rėminimas pigiau, veidrodžių rėminimas, rėminimo dirbtuvės.

Rėmai.lt rėminimo dirbtuvės teikia aukščiausios kokybės rėminimo paslaugas. Rėmų užsakymus priimame Vilniuje (Užupio g. 19) ir Kaune (Vytauto pr. 60), o nenorintys eiti iš namų gali patogiai užsisakyti rėmą internetu. Mūsų interneto svetainėje rasite didelį rėmų katalogą, kuriame susiaurinę paiešką pagal rėmų spalvą, stilių, plotį patogiai rasite tą paveikslo rėmą, kurio ieškote. Mūsų kataloge rasite medinių rėmų paveikslams, plastikinių rėmų paveikslams ir metalinių rėmelių nuotraukoms. Aliuminius rėmelius dažniausiai rekomenduojame rėminant akvareles, grafiką, nuotraukas, žemėlapius. Mediniai rėmai, kuriuos importuojame iš Italijos, puikiai tinka rėminti ir anksčiau išvardintiems daiktams, bet yra nepamainomi rėminant ant drobės ar medžio tapytus paveikslus ir foto drobes. Taip pat plačius, ornamentuotus medinius rėmus rekomenduojame rėminant veidrodį. Kai rėminame veidrodį, labai svarbu, kad rėmas būtų tvirtas ir atlaikytų sunkaus veidrodžio storį, todėl ploni, liauni rėmeliai čia netinka. Pabrėžiame, kad mūsų rėminami veidrodžiai padengti specialia plėvele, kuri dūžio atveju neleidžia veidrodžiui pažirti šukėmis ir tokiu būdu sužaloti žmonių.  Plastikiniai rėmai daugeliu atveju gali pakeisti medinius. Plastikinių rėmų privalumas – patraukli kaina. Be to, plastikiniai rėmai pranašesni nei mediniai patalpose, kuriose drėgna. Pavyzdžiui, rėminantiems vonios veidrodžius rekomenduojame rinktis plastikinį veidrodžio rėmą.Renkantis rėmą veidrodžiui, rėmas derinamas prie namų interjero. Klasikinio stiliaus, prabangiems interjerams rekomenduojame sendintus, ornamentuotus, auksu ar sidabru puoštus rėmus, o moderniems interjerams – šiuolaikiškus, minimalistinius rėmus su mažiau puošybinių detalių. Rėminant paveikslą ar bet kokį meno kūrinį rėmas daugiau derinamas prie pačio kūrinio, nes paveikslai perrėminami retai, dažnai paveikslui parinktas rėmas keliauja kartu su paveikslu iš kartos į kartą, iš vienų namų į kitus. Mūsų rėminimo dirbtuvėse yra galimybė rėminti su pasportu. Visi remai.lt naudojami pasportai yra nerūgštiniai ir nekenkia Jūsų meno kūriniams. Ypač pasportus rekomenduojame rėminant akvareles, grafikos kūrinius, nuotraukas. Pasportai rėminamam objektui suteikia apimties, erdvės ir elegancijos. Jeigu norite didesnio įspūdžio, paveikslą galima rėminti su keliais pasportais – pavyzdžiui apsupti grafikos kūrinį platesniu baltu pasportu ir siauresniu juodu. Ilgą rėminimo patirtį turintys mūsų meistrai pasirūpins, kad Jūsų užsakytas rėmas atrodytų nepriekaištingai, o darbuotojai padės išsirinkti tobulai derantį rėmą ir pakonsultuos visais su tuo susijusiais klausimais.

 

Rėmai.lt - rėmink internetu logotipas

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19