Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisApie projektą

Apie projektą

2010-aisiais metais startavusios rėminimo dirbtuvės internete www.rėmai.lt padės Jums kone visais su rėminimu susijusiais klausimais.

Čia galėsite įsirėminti paveikslus, veidrodžius, dėliones ir nuotraukas, įsigyti paveikslų pakabinimo sistemą.

KUO UŽSIIMA MŪSŲ RĖMINIMO CENTRAS?

Rėminimo paslaugos: www.rėmai.lt teikia aukščiausios kokybės rėminimo paslaugas: rėminame internetu ir ne tik! Atvykite apžiūrėti mūsų įspūdingo dydžio rėmelių kolekcijos į rėminimo dirbtuves VILNIUJE arba rėminimo dirbtuves KAUNE! Turite daiktą, kurį norite pakabinti ant sienos ir gražiai apipavidalinti - atneškite mums, nes mūsų patyrę meistrai įrėmina viską! Nuo arbatinių šaukštelių, siuvinėtų darbų rėminimo iki vertingų meno kūrinių, žemėlapių ir kt.

Berėmiai CLIP rėmeliai - tiem kas nenori rėmelių mūsų rėminimo dirbtuvės turi alterantyvą - rėminimą į CLIP berėmius rėmelius! Šiai rėmeliai atrodo ypač moderniai ir nebrangiai kainuoja, todėl, kad juos sudaro tik nugarėlė ir stiklas, kurį prilaiko metaliniai "klipsai". Puiki alternatyva rėminimui, lengvą piešinį ar plakatą įrėminti pačiam.

Veidrodžiai internetu: geriausia kaina - užsakykite reikalingų matmenų veidrodį - jį Jums įrėminsime į BET KOKIUS patinkančius rėmelius! Tiesiog išsirinkite patinkančius rėmelius iš rėmelių katalogo, įveskite reikalingus (paties veidrodžio) matmenis ir pažymėkite varnelę - viskas! Jei norite gauti rėmelio profilio pavyzdį ar pasikonsultuoti - skambinkite arba atvykite į mūsų rėminimo centrą! Taip pat siūlome standartinius prabangius, puošnius ir kitokius veidrodžius!

Metaliniai rėmeliai - moderni alternatyva mediniams ar plastikiniams rėmams. Šie rėmeliai gaminami Vokietijoje. Firma NIELSEN, kurios metaliniais rėmeliais prekiaujame mes, yra pasaulyje pagarsėjusi savo kokybe.

Paveikslų pakabinimo sistemos - UAB RĖMAI LT prekiaujau Artiteq ir STAS paveikslų pakabinimo sistemomis: nesvarbu ar reikalingas vienas kabliukas paveikslui pakabinti, vienas pakabinimo sistemos strypas ar kelių šimtų metrų pakabimo sistema - mes Jums pagelbėsime! Taip pat teikiame montavimo objekte paslaugą.

Rėminimo dirbtuvė RĖMAI.LT - sparčiai augantis projektas, kasdien aptarnaujantis dešimtis klientų iš visos Lietuvos. Patikėkite savo rėminimo darbus mums!

Jei turite kokių nors konkrečių pageidavimų, susisiekite su mumis - atliekame visus su rėmais ir rėminimu susijusius darbus.

Jūsų paslaugoms - rėminimo dirbtuvės internete www.rėmai.lt!


Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19