Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisĮrėmintas veidrodis – vonios interjero puošmena

Įrėmintas veidrodis – vonios interjero puošmena

Įsirenginėjate naujus namus? O gal norite greitai, bet efektyviai atnaujinti vonios kambarį ir pabodusią aplinką paversti jaukia ir stilinga? Nepelnytai primirštas dizaino sprendimas yra pakeisti veidrodį ar įrėminti jau turimą. Rėmai suteiks prabangos ir išskirtinumo ir veidrodis atliks ne tik praktinę funkciją, bet ir taps pagrindiniu vonios interjero akcentu. Išradingai priderintas įrėmintas veidrodis privačiausiam namų kampeliui suteiks žaismingumo ir gyvumo. Siekiant efektyvių pokyčių, verta rėminimą patikėti specialistams. Rėminimo dirbtuvėse tikrai išsirinksite patikusius rėmus iš tūkstantinės galerijos. Pasirūpinsime ir veidrodžio užsakymu. Tačiau pirmiausia įvertinkite savo poreikius ir namų sąlygas.

Namų darbai prieš pasirenkant veidrodį voniai

●      Tiksliai išmatuokite, kiek ploto galite skirti veidrodžiui. Jo viršus turėtų būti 10-15 cm žemiau nei lubos, o apačia bent 15 cm virš kriauklės, kad išvengtumėte nuolatinio aptaškymo ir vandens nuosėdų ant stiklo. 2,5-5 cm numatykite palikti iš kraštų. Jei ketinate rinktis mažesnį veidrodį nei turėjote, pagalvokite apie apdailą, jei didesnį, įsitikinkite, kad jis puikiai tilps ir bus išlaikytos reikiamos proporcijos. Įvertinkite ir rėmų plotį.

●      Išsirinkite vietą, kurioje kabinsite veidrodį. Populiariausia virš vonios spintelės su kriaukle, kur patogu valytis dantis, skustis, daryti makiažą, šukuotis ir atlikti kitas procedūras, o visi reikalingi reikmenys yra po ranka. Taip pat atsižvelkite į tai, kur yra langas ar kitas šviesos šaltinis. Kuo daugiau natūralios šviesos atspindi veidrodis, tuo geresnis vizualinis efektas. Geriausia, jei veidrodis kabės priešais langą. Jei langų nėra ar jie maži, pasvarstykite apie apšvietimą virš veidrodžio.

●      Pagalvokite, kokio stiliaus rėmų norėtumėte. Rinkitės tokius, kurie geriausiai derės prie jau esamo dekoro. Tuomet interjeras liks vientisas, o vonios kambarys atrodys nepriekaištingai tvarkingai sustyguotas. Veidrodžio rėmo spalvą ir pasirinktą medžiagą derinkite su jau turimais vonios baldais ar aksesuarais. Jei įrenginėjate naują vonios kambarį ar darote kapitalinį remontą, rekomenduojama pirmiausia pasirinkti vonios baldus ir tuomet derinti prie jų veidrodį.

●      Apgalvokite veidrodžio tvirtinimo būdą. Nepatariama rinktis klijų, nes juos gali paveikti drėgmė. Taip pat šis būdas sukeltų nepatogumų ir norint atnaujinti interjerą, nes klijų žymes pašalinti labai sudėtinga. Naudokite tvirtinimo elementus, jie nesukels rūpesčių net jei netolimoje ateity sumanysite pakeisti veidrodžio vietą.

●      Skirkite laiko ir peržiūrėkite vonios veidrodžiams tinkamų plačių ir tvirtų rėmų katalogą ir išsirinkite labiausiai patinkantį bei tinkantį modelį.

Kaip, naudojant veidrodį, sukurti unikalų stilių vonios kambaryje

●      Nebijokite neįprastų formų, dydžių ir apdailos. Jei vertinate tradicijas, bet norite pokyčių, galite rinktis stačiakampį ar ovalų veidrodį su unikalia apdaila ar ornamentais. Modernių namų šeimininkams greičiausiai patiks neįprastos, drąsios formos. Keista, įmantri veidrodžio forma lengviausias būdas suteikti išskirtinumo ir sukurti unikalų stilių.

●      Šviežią vaizdą ir vau faktorių sukurti gali padėti išskirtiniai vonios veidrodžio rėmai. Jie suteiks solidumo ir prabangos. Jei norite išskirtinio ir prašmatnaus interjero akcento, rinkitės egzotiškos medienos, nerūdijančio plieno, geležies, vario, odos, plastiko ar kitų medžiagų rėmus. Pagalvokite, kokia spalva tinkamiausia Jūsų vonios kambariui klasikinės juoda ir balta, tamsaus medžio, sendinto efekto, Provanso stiliaus, švelni lyg pieno puta kreminė, pastelinės, o gal ryškios ir drąsios? Rėmintas veidrodis Jūsų vonios interjere bus tarsi vyšnaitė ant torto, užbaigianti vientisą stilių. Įrėmintas veidrodis suteikia erdvei naują gyvenimą, sukuria charakterį ir įneša daugiau šviesos, erdvės bei kuria jaukią namų atmosferą. Puošnumo ir šilumos suteikia spalvoti, originaliais ornamentais dekoruoti rėmai.

●      Dekoro dalimi gali tapti ir veidrodžio tvirtinimo elementai siekdami ne tik funkcionalumo, bet ir estetinio įspūdžio, galite veidrodį pakabinti ant virvių ar vielų, kurios taip pat taptų interjero detalėmis.

●      Jei turite pakankamai erdvės, rinkitės didelį veidrodį. Jis ne tik stulbinančiai gerai atrodys ir suteiks kambariui prabangos bei elegancijos įspūdį, bet ir vizualiai gerokai išplės erdvę bei suteiks daugiau šviesos. Jei Jūsų vonios kambarys nedidelis, geriau rinkitės mažesnių gabaritų veidrodį, kuriam lengviau rasite vietos, paprasčiau bus prižiūrėti ir išsaugosite daugiau privatumo. Jei pasirinksite per mažą veidrodį, jis liūdnai atrodys ant tuščios sienos, jei bandysite sutalpinti per didelį, jis dominuos ir kurs nejaukų suspaustos erdvės įspūdį.

Išsirinkti rėmus veidrodžiui siūlome iš gausios kolekcijos. Mūsų asortimente daugiau nei 1000 variacijų, tad kartu rasime geriausią sprendimą, kuris harmoningai įsilies į Jūsų interjerą ir veiksmingai jį papildys. Užsisakyti galite net neišėję iš namų teikiame rėminimo paslaugas internetu. Visus siūlomus rėmelius esame įtraukę į didžiausią Lietuvoje (ir net pasaulyje!) virtualų rėmelių katalogą. Mūsų internetinėse rėminimo dirbtuvėse www.rėmai.lt rasite platų medinių ir plastikinių bagetų asortimentą, kuriame išsirinksite patį tinkamiausią variantą savo vonios kambario interjerui.  Bet kuris rėmelis gali tapti kokybiškai įrėmintu veidrodžiu! Tačiau renkantis rėmelius, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad rėmo profilis būtų pakankamai tvirtas, ir išlaikytų veidrodžio svorį. Mūsų profesionalus rėmintojas visada patars, kuris variantas labiausiai tiks Jūsų namams! Jei neišsirinkmsite iš didžiulio katalogo, pagaminsime veidrodį pagal užsakymą!

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19