Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisTobulai įrėminta fotografija – originali interjero detalė

Tobulai įrėminta fotografija – originali interjero detalė

Fotografija – meno rūšis sugebanti būti įvairialype: alsuoti vintažine elegancija ar stebinti moderniomis formomis. Fotografijos suteikia namams jaukumo, grakštumo arba intrigos, priklausomai kokios jos. Negana to, fotografijos padeda neužmiršti svarbių gyvenimo įvykių, patirtų įspūdžių ar kitų įsimintinų akimirkų. Visgi, vien „plika“ ant sienos pakabinta nuotrauka retai kada taps pagrindiniu namų akcentu. Ką kitą galima pasakyti apie profesionaliai įrėmintą fotografiją, kuri ne tik trauks svečių akį, bet ir taps skoninga interjero detale.

Straipsnyje pateikiami keletas patarimų kaip teisingai pasirinkti rėmą fotografijai, į ką būtina atkreipti dėmesį ir kaip nepasiklysti šiuolaikinėse mados džiunglėse.

Modernios, šiuolaikinės fotografijos puikiai atrodys įrėmintos savito dizaino ir apdailos rėmuose. Čia puikiai tinka originalūs užpildomi rėmai. Jūsų interjerą tikrai paįvairins originalios kavos pupelėmis ar smėliu užpildyti rėmai. Ši naujovė atveria visas galimybes kūrybiškumui ir saviraiškai.

Dramatiškos nuotraukos itin tinka giliuose rėmeliuose. Jie fotografijai suteikia erdvės įspūdį ir kartu apjungia dramatizmą su intrigą. Tokia stiliaus detalė neabejotinai puikiai atrodys darbo ar posėdžių kambaryje.


Tradicinius piešinius, paveikslus ar akrilinių dažų peizažus ir tokio tipo fotografijas patariama rėminti į medžio, aukso arba sidabro spalvos rėmus. Tai nemirštanti klasika, kuriai nėra lygių. Ši detalė puikiai papildys klasikinio stiliaus kompozicijas, įneš joms gyvumo ir elegancijos.


Spalvoti rėmai tiks siekiant formuoti arba sustiprinti fotografijos siunčiamą emocinį krūvį. Atitinkamos spalvos rėmuose talpinamos sezoninės fotografijos. Tinkamai parinkti spalvingi rėmeliai, fotografijai suteikia įtaigumo ir temperamento.


Rinkdamiesi rėmą fotografijai, pirma gerai į ją įsižiūrėkite ir išsirinkite vieną pagrindinį objektą, kurį norite pabrėžti. Tokią, neutralaus stiliaus nuotrauką su pagrindiniu akcentu, geriausia talpinti berėmiuose rėmeliuose, o kabinant ją pasistengti, jog šviesos centru fotografijoje būtų kaip tik tas pagrindiniu pasirinktas objektas.


Vienas iš šiuo metu gana populiarių nuotraukų rėminimo būdų – foto koliažas. Tai keleto nuotraukų kompozicija. Įprastai koliažą jungia tam tikra tema, todėl fotografijos jame papildo viena kitą ir kuria bendrą dermę. Lygiai taip pat kokios fotografijos bus parinktos koliažui, svarbūs ir rėmeliai, kuriuose talpinama kompozicija. Pagrindinė taisyklė neperkrauti kompozicijos viena su kita „nesutariančiomis“ detalėmis, išlaikyti stiliaus vientisumą.


Visiems modernaus stiliaus mylėtojams puikiai tiks metaliniai rėmai, kurie interjerui suteikia ledinės gracijos. Šiuolaikines fotografijas, įsimintinų akimirkų nuotraukas nuostabiai paryškins metalo atspalvių ir tekstūros rėmai.

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19