Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisRėmų katalogas Aukso spalvos rėmai

Aukso spalvos rėmai

Išskirtinai prabangių, gausiai dekoruotų auksinių rėmų kolekcija.

Rėmai puošti Antikinės stilistikos ornamentais, itin puošnūs - blizgios aukso spalvos, padailinti spindinčiomis aukso linijomis, bengelėmis vidinėje rėmo pusėje.

Kiti rėmai - sendinto stiliaus su karališkos mėlynos, raudonojo vyno spalvos atspalviais. Šie rėmai suteiks suteiks prabangos ir puošnumo Jūsų pasirinktam meno kūriniui bei taps akcentu prabangiame ar klasikiniame interjere.

Aukso spalvos rėmai patiks mėgstantiems prabangą. Šioje kolekcijoje rasite ir plačių, ir siaurų; ir sendintų, ir aukso geltoniu švytinčių rėmelių. Siauri auksiniai rėmeliai ypač papuošia nedidelius rėminamus objektus, pavyzdžiui, nuotraukas, grafikos kūrinius, suteikia jiems elegancijos ir prabangos pojūtį. Renkantis didesnį rėmą, kad aukso nebūtų per daug, siūlome atkreipti dėmesį  į prigesinto aukso, sendintus rėmus. Ieškantiems išskirtinės prabangos siūlome ornamentuotus auksinius rėmus. Šie rėmai ypač tinka rėminti veidrodžiams, kurie kabos prabangiame interjere, arba senoviniems, klasikinio realizmo ir antikvariniams paveikslams. Jeigu norite sužaisti stiliumi, modernų, šiuolaikinį meno kūrinį įrėminkite į ištaigingą auksinį rėmą. Minimalistiniame, moderniame interjere taip įrėmintas paveikslas ypač trauks akį.

Kraunama...

Rėminimo dirbtuvės siūlo

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19