Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisKur pirkti rėmelius?

Kur pirkti rėmelius?

Įsigyti rėmelį iš prekybos centro ar gaminti pagal užsakymą?

Skubu! Jums reikia rėmelio nuotraukai iš sporto varžybų, kurią norite padovanoti draugui. Ką darote? Bėgate į pirmą pasitaikiusį prekybos centrą ir griebiate, ką randate. Žinoma, standartiniai, jau pagaminti rėmai yra pigus ir greitas sprendimas, tačiau vos pamėginsite įdėti nuotrauką į rėmą, suprasite, kad jie - tikras galvos skausmas.

Taigi, išdėstysime visus pliusus ir minusus, kad prireikus įrėminti ypatingą kūrinį, nereikėtų ilgai galvoti.

Parduotuvėje pirktas rėmas visada atsilieka nuo specialiai Jums gaminto rėmo lygiai keturiose kategorijose: išvaizda, dydis, konstrukcija ir universalumas. Galbūt atrodo, kad šie kriterijai pernelyg pretenzingi eilinei nuotraukai. Dažnai girdime: „Čia juk ne koks menas.“ Gal ir nekabės muziejuje, tačiau, jei rengiatės kabinti jį savo svetainėje ar dovanoti draugui – vadinasi, jis pakankamai svarbus. Taigi, neišmeskite 20 lt į balą ir geriau iškart darykite gerai:Išvaizda

Gamykloje gamintas rėmelis taip ir atrodys - pigiai. Jis ne išskirtinis, o tas pigus laminatas ne ką geresnis už nemokamus kvepalų pavyzdėlius. Atėję į profesionalias rėminimo dirbtuves turėsite daug didesnį pasirinkimą ir galimybę rasti prie jūsų nuotraukos ar paveikslo derantį rėmą. Geri rėmintojai tikrai pasirūpins, kad viskas atrodytų puikiai.

Dydis

Sakydami „dydis“ galvoje turime „formą.“ Aišku, rasite pakankamai didelį gatavą rėmą, bet kokiam daiktui, tačiau ar jis reikiamos formos? Prekybos centro lentynoje išdėlioti rėmai yra pagaminti pagal standartinius dydžius. Galbūt jums pasisekė ir jūsų nuotrauka taip pat yra standartinio dydžio, tačiau, net jei taip, būkite atsargūs! Jei rėmelio išmatavimai idealiai sutampa su nuotraukos, tai reiškia, kad nėra vietos paspartui.

Mūsų klientai jau žino, kad paspartas dedamas ne tik dėl grožio. Jis neleidžia jūsų meno kūriniui liestis prie stiklo, kuris gali apgadinti rėminamą objektą. Tuo tarpu rėminimo dirbtuvės pagamins idealaus dydžio rėmą, kad šalia tilptų Jūsų pageidaujamas paspartas.

Konstrukcija

Tai labai svarbus aspektas, nes prasta kokybė nuvils greitai ir labai smarkiai. Gamykloje pagaminti rėmai paprasčiausiai nėra tokie kokybiški, kaip pagaminti pagal užsakymą.

Klientai daugybę kartų atėjo su sudaužytais stiklais, nes gatavi rėmeliai nukrito nuo sienos. Pasitaiko, kad rėmai nukrenta ir dėl kitų priežasčių, tačiau tokiu atveju rėmas visada subyra. Taip nutinka dėl pakabinimo. Parduotuvėje pirkti rėmai beveik niekada neturi pakabinimo vielutės ar virvelės. Vietoje to, jie turi metalinę kilpelę, kuri pavaizduota žemiau.Tikra pakabinimo viela ne tik saugesnis pasirinkimas – ją lengviau kabinti.Tiek metaliniai, tiek mediniai pagal užsakymą gaminami rėmai jungiami kitaip nei gatavi ir yra daug kokybiškesni. Nuotraukoje matote, kad medinis rėmas sujungtas keliomis kabutėmis, kurios jį tvirtai laiko. Dėl to į juos galima dėti įvairius meno kūrinius ir jie yra universalesni.

Universalumas

Jei kada teks rėminti ką nors daugiau nei nuotrauką – kažką sunkesnio ir storesnio nei popierius – parduotuvėje nepasiseks. Jiems paprasčiausiai trūksta gylio. Pažiūrėkite, kokio gilumo rėmas kairėje ir dešinėje. Tas metalinis rėmelis turės išlaikyti stiklą, meno darbą ir bentjau nugarėlę. Ką jau kalbėti apie paspartus. Greičiausiai visam tam paprasčiausiai nepakaks vietos.

Net jei gamykloje gamintas rėmas atrodo gilus, gale yra sagtelės, laikančios nugarėlę ir taip ribojančios rėmo talpą.

Taigi, pažadame, kad žvelgdami į profesionaliai įrėmintą meno kūrinį džiaugsitės kiekvieną dieną!

Užsukite į mūsų rėminimo dirbtuves - su malonumu išrinksime Jums geriausiai tinkantį rėmelį!

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19