Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
Šiuo metu užsakymų įgyvendinimo terminas - 2-3 savaitės. Ačiū, kad rėminate! ❤️
TitulinisRėminimo patarimai

Rėminimo patarimai

Gerai parinktas rėmas suteikia meno kūriniui išbaigtumo, išryškina subtilias detales ir jį papildo. Svarbiausia – išsirinkti tinkamą. Kaip tai padaryti?

Svarbiausia: jūsų asmeninis skonis, vizija, kaip turėtų atrodyti įrėmintas darbas ir kūrinio stilius bei koloritas.

Paprastai rėmą mėginama derinti su paveikslo stilium ir spalvine gama. Pavyzdžiui, neprašausite tradicinį natiurmortą įrėminę į klasikinio stiliaus rėmą. Plakatams, abstrakcijoms rekomenduojama rinktis modernius rėmelius. Taip pat verta apgalvoti ir erdvę, kurioje paveikslas kabos. Jei Jūsų namuose daug senovinių, antikvarinių baldų vertėtų atkreipti dėmesį į puošnius baroko stiliaus rėmus.

Dažnai suderinamos ir priešingybės. Modernūs kūriniai rėminami į sunkius, puošnius aukso rėmus – toks kontrastas atrodo labai efektingai ir stilingai – ypač moderniame interjere. Be to, nepamirškite, kad svarbiausia, jog rezultatas būtų gražus Jums.

Renkantis bageto plotį galioja paprasta taisyklė – jei darbas didelis, bagetas platus, jei mažas – siauras. Jei norite kažko įdomesnio, galite ir nedidelį darbelį įdėti į platų rėmą – paveikslėlis atrodys originaliai, stilingai ir prabangiai.

Tikriausiai pats sudėtingiausias momentas – rėmo spalva. Rėmo spalva turėtų derėti prie pačio meno kūrinio, bet tuo pačiu vertėtų atsižvelgti ir į supantį interjerą. Tai jokiu būdu nereiškia, kad turi su juo susilieti – rėmas paveikslą turi pabrėžti ir papildyti. Pavyzdžiui, bageto spalva gali sutapti su paveikslo akcentais arba būti artima bendram koloritui. Jei nenorite eksperimentuoti, galite vadovautis taisykle: tamsiam paveikslui tamsus rėmas, šviesiam šviesus ir prie šilto kolorito šiltų atspalvių rėmai, prie šalto – šalti. Ypač populiarūs įvairūs aukso atspalviai, jie suteikia gyvumo.

Pasportas

Rėminant ne ant drobės atliktą darbą (plakatą, nuotrauką, akvarelę, tempera ir t.t.) populiaru priderinti ir pasportą. Pasportas tai erdvė, atskirianti paveikslą nuo rėmo. Pasportas gali padėti suderinti paveikslą su rėmu, sukoncentruoti dėmesį į tam tikras paveikslo detales ar tiesiog suteikti jam daugiau erdvės – tai labai svarbu darbams,  kuriuose vaizduojamas judesys. Ypatingas efektas išgaunamas nedideliam paveikslėliui parinkus platų pasportą, kurio plotas kelis kartus didesnis už rėminamą objektą.

Pasporto spalva taip pat derinama su paveikslo koloritu, jis neturėtų užgožti meno kūrinio, tad paprastai parenkami pastelinių spalvų pasportai, kurie papildomai neakcentuoja. Išimtis – ryškiaspalviai vaikų piešiniai, plakatai, grafikos darbai kuriems dažnai priderinami ir ryškūs pasportai. Įdomesnis sprendimas – daugiasluoksnis pasportas iš kelių giminingų atspalvių, kuris gali sukurti erdvės ir gylio pojūtį.

Veidrodžių rėminimas

Atskira tema – veidrodžių rėminimas. Interjero dizaineriai išlaisvino veidrodžius iš vonios kambarių ir koridorių ir vis dažniau naudoja juos kaip interjero elementus. Vienas didžiausių jų privalumų – erdvės pojūtis, kuris ypatingai vertinamas mažose erdvėse. Pakabinę veidrodį priešais langą galite suteikti šviesumo net tamsiausiam kampeliui. Svarbiausia – nekabinkite veidrodžio šalia paveikslo ir, jei įmanoma, pasistenkite, kad jame atsispindėtų įdomūs daiktai, jūsų mėgstami interjero akcentai, pavyzdžiui vazos su gėlėmis, statulėlės.

Veidrodžio rėminimas daug laisvesnis nei paveikslo. Svarbiausia, kad bagetas derėtų prie interjero – spalviškai, stilistiškai arba ir taip, ir taip. Taip pat turėkite omenyje, kad bagetas turi būti pakankamai tvirtas, kad išlaikytų veidrodį ir nepamirškite, kad viršutinė veidrodžio kraštinė turėtų būti 170-180 cm nuo grindų, plotis – ne mažiau kaip 50 cm. Mūsų puslapyje rasite atskirą, veidrodžių rėminimui skirtą kolekciją.

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19