Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisReprodukcijų spauda

Reprodukcijų spauda

Kas yra Giclée?

Giclée (tariama "žiklei" [ˈʒiːkleɪ]) spauda – tai rašalinis spausdinimo būdas ant drobės, popieriaus ar fotopopieriaus, gebantis išgauti aukščiausią įmanomą kokybę. Šiuo būdu spausdinama aukštos rezoliucijos grafikos darbai, meno darbų reprodukcijos, profesionalios nuotraukos ir kiti tik geriausios kokybės reikalaujantys darbai. Reprodukcijos, atspaustos šiuo būdu, atrodo kaip originalas, jų paviršiuje matomi teptuko potepiai, kuriuos norisi paliesti pirštais. Giclée spausdintuvu atspausdinti darbai yra ilgaamžiai, puikiai tinkantys archyviniam saugojimui. Rašaliniai dažai yra nekenksmingi aplinkai, o tinkamai prižiūrimi spaudiniai gali išlikti nepakitę daugelį metų.

Kas yra reprodukcija?

Reprodukcija - tai spausdinimo būdu atkurta meno kūrinio kopija. Spausdiname CANON© PRO spausdintuvu - tai yra aukščiausios įmanomos kokybės pigmentinė spauda, žymiai kokybiškesnė negu solventinė spauda. Naudojame meno kūriniams skirtą originalią ir natūralią Canon drobę, kuri užtempiama ant lietuviškos medienos porėmio. Autoriui už jo kūrinių panaudojimą mokamas autorinis honoraras nuo kiekvienos pagamintos reprodukcijos.

Kas yra pigmentinė spauda?

Dažniausiai ant drobės spausdinama dviem būdais - solventiniu ir pigmentiniu. Jie labai skiriasi. Pirmiausia - kokybe ir spalvų ryškumu. Solventinė spauda skirta labiau tentų bei reklamos gamybai, o namie kabinti pigiai atspausdintą fotodrobę gali būti netgi kenksminga sveikatai, nes Solvent tipo rašalai palaipsniui išskiria nuodingas medžiagas. Mūsų naudojama pigmentinė spauda bei lakas yra pagaminti vandens pagrindu ir nekenkia nei spausdinančiam, nei aplinkai, nei klientui. Tinkamai paruošta ši spauda yra ilgaamžė ir neblunkanti ir išliekanti ilgus metus nepakitusi - tokios reprodukcijos yra tinkamos archyvavimui.

Kaip užsakyti spaudą ant drobės?

Per mūsų platformą www.rėmai.lt galite užsakyti spaudą ant drobės.

1. Pasirinkite porėmį, ant kurio aptrauksime Jūsų drobę.

2. Įveskite reikalingą dydį (maksimalus spaudinio plotis - 1 metras) ir pasirinkite priedą "Pigmentinė Giclée spauda ant drobės".
Jeigu drobei reikalingas pakabinimas, pasirinkite pakabinimo rūšį. Taip pat, jeigu norite drobę įrėminti - pridėkite papildomai rėmą.

3. Suformuokite užsakymą.

4. Atsiųskite mums failą spaudai (galima per www.wetransfer.com). Maketas turi būti paruoštas 300 dpi raiška (minimali raiška yra 150 dpi) su 5 cm užlaidomis.

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19