Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
Titulinis10 įspūdingiausių rėmelių

10 įspūdingiausių rėmelių

Įrėmintų nuotraukų ar paveikslų turbūt rasime beveik visuose namuose. Retas kuris gyvenime nėra turėjęs ar kam nors dovanojęs rėmelių. Skamba kiek banaliai, tačiau vis labiau populiarėja originalūs rėmeliai ar netikėti rėminimo sprendimai. Manot jau esate visko matęs ir jus bus sunku kuo nustebinti? Nagi, patikrinkime tai!

Jauki ir šilta detalė didelėje erdvėje.

Didelė neišpildyta erdvė, baldų stoka... Situacija daug kam pažįstama ir išgyventa. Ypač tai būdinga studentams arba naujakuriams. Nejaukiai tuščiai erdvei šilumos suteiks originalūs rėmai. Aukšti, masyvūs rėmai, kuriuose meniškai įkomponuoti, kad ir paprasčiausia objektai: medžio sakos, siūlai, lemputės, pavers kambario interjerą romantiška vieta. Nebijokite eksperimentuoti!

rėmelis

Kelių spalvų rėmeliai su 3D detalėmis.

Esame pripratę, jog rėmeliai turi būti vienspalviai arba kokio nors vientiso rašto. Kodėl neišbandžius ko nors drąsesnio? Subtilus spalvų derinys rėmeliams suteisk šiuolaikiškumo, o 3D detalės paįvairins vientisą rėmelio stilių.

Medis

Ekstravagantiškos detalės.

Prie elegantiško interjero puikiai derės drąsus rėmelio stilius. Tiesa, čia kažko rėminti jau beveik ir nebereikia. Rėmelis pats tampa puošmena ir svarbiausiu akcentu. Visgi, subtiliai prie bendros patalpos nuotaikos pritaikyta fotografija, neabejotinai, pagyvins interjerą ir sustiprins rėmelio dramatiškumą.

rėmelis

Sena ir vėl nauja.

Nuotraukų rėmeliais gali tapti net ir senos langinės. Gana sparčiai populiarėjantis vintažinis stilius įsiviešpatauja ir čia. Tiesa, reikia atkreipti dėmesį, jog toks rėmas tiks toli gražu ne kiekvienuose namuose, todėl prieš ketindami seną paversti nauju, atkreipkite dėmesį į būsimo rėmelio faktūrą, dydį ir estetinę būseną.

lego rėmelis

Vaikystės nostalgija.

Pasibaigus vaikystei, lieka nemažai nostalgijos viskam kas susiję su tuo žavingu metu. Fotografijos, paveikslėliai, žaislai ir visa kita. Visgi nereikia skubėti išmesti senu žaislų ar juo labiau senų lego. Iš lego detalių įmanoma pasigaminti originalią ir vaikystę primenančią interjero puošmeną. Šioje srityje belieka tik atpalaiduoti vaizduotę ir leisti reikštis kūrybiškumui.

knygų lentyna

Įrėminta knygų lentyna.

Tikriems literatūros entuziastams ši rėminimo idėja tikrai turėtų sukelti nemažai džiaugsmo. Žinoma, tokia interjero detalė savaime reikalauja nemažai erdvės ir subtilumo, tačiau tinkamai ją pritaikius, tokio tipo rėmelis gali tapti tikra namų pažiba.

rėmelis

Erdvės išpildymas

Šis originalus rėminimo būdas ypač tinka ankštiems butams. Kartu tai ir išties akį traukiantis sprendimas kaip įdomiai išnaudoti visus namų kampus.

Įrėmintos vazelės.

3D efekto rėmelio kompozicija nepaliks abejingų. Būtent toks namų akcentas pabrėžia gerą stilių ir estetikos pojūtį. Subtiliai suderintos detalės, paliks neišdildomą įspūdį, o jūsų namuose apsilankę svečiai žavėsis jūsų originalumu.

papuošalų rėmelis

Praktiškas rėmelis.

Įrėminti įmanoma viską. Tuo tarpu papuošalai nebūtinai turi puošti tik jus. Jais galima papuošti ir namus. Žavinga papuošalų kompozicija rėmelyje, puikus sprendimas nuolat skubančioms ir eksperimentuoti nebijančioms moterims.

Jauki interpretacija.

Dar viena rėmelio-vazono interpretacija. Tai išties simpatiškas rėmelio modelis su stikline dvipuse erdve, kurioje galima įsirengti mini sodelį. Originali interjero detalė tikrai patrauks nemažai svečių dėmesio.

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19