Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
Titulinis10 originalių būdų kaip pakabinti veidrodį

10 originalių būdų kaip pakabinti veidrodį

Kiekvieni namai yra unikalūs taip pat kaip unikalūs yra ir jų savininkai. Veidrodžiai namuose būtent tai geriausiai ir atskleidžia. Neleiskite sau paprasčiausiai nuvykus į visų taip be reikalo dievinamą Ikea įsigyti veidrodį vien „darbui daryti“. Griežtai ne! Veidrodis – tai priemonė su kuria namams galite suteikti nepakartojamą atmosferą. Ieškokite veidrodžio, kuris ne vien atspindėtų jūsų atvaizdą, bet rodytų sielą. Žinoma, kad tai užims laiko ir pareikalaus pastangų, tačiau rezultatas bus to vertas. Suteikite savo namas gyvybės ir asmeniškumo. Argi ne puiku kas vakarą grįžti į būtent tokius namus?

1. Veidrodis svetainėje – tai puiki priemonė „pagauti“ jaukią popietės šviesą. Pakabinkite veidrodį tiesiai prieš svetainės langą.

2. Miegamajame „gaudydami“ rytmečio saulę, veidrodį kabinkite šalia lango, pro kurį ryte skverbiasi pirmieji saulės spinduliai. Taip kambarys bus šviesesnis ir jaukesnis, o išsibudinti anksti rytais taps žymiai paprasčiau.

3. Valgomasis vieta, kurioje dažniausiai puikuojasi patys charakteringiausi veidrodžiai. Ypač puikiai jie tinka jei čia pat kaba ir ištaigingas sietynas, kurio atspindys veidrodyje suteikia valgomajam puošnumo ir elegancijos. Tiesa, jei sietyno skleidžiama šviesa ryški, atspindys gali akinti. Tokiu atveju rinkitės senovinio tipo veidrodį, kuris išsklaidytų ryškią šviesą.

4. Bene pati tinkamiausia vieta veidrodžiui yra vestibiulis arba koridorius prie įėjimo. Šioje patalpoje veidrodis ne tik gražus akcentas, bet ir priemonė, kuri suteikia patalpai erdvės ir šviesos.

5. Kambariuose su aukštomis lubomis geriausiai tiks vertikalūs veidrodžiai. Tuo tarpu ilguose kambariuose patariama veidrodžius kabinti horizontaliai.

6. Gerai pamąstykite prieš kabindami veidrodį tokioje vietoje iš kurios bus sunku į pajudinti arba prieš gręždami skyles sienoje. Kita gana rizikinga vieta – sienos virš arba šalia lovos. Veidrodį kabindami čia turite įsitinkinti, jog jis tvirtai ir saugiai laikosi.

7. Dažnai veidrodžiai talpinami slankiojančiose pintos duryse. Tai taip pat yra gana patogu ir praktiška. Nebijokite eksperimentuoti ir judančiais veidrodžiais sukurti originalaus šviesos žaismo jūsų namuose.

8. Kabindami veidrodį įsitikinkite, jog jo atspindyje matomi vizualiai simpatiški objektai: senovinė vaza, meno kūrinys ar baldo detalė. Venkite veidrodžiu atspindėti problemines patalpos vietas: atsilupusius tapetus ar tamsų kambario kampą.

9. Didelį grindis siekiantį veidrodį mažoje patalpoje kabinkite ant sienos ir prie jo pristumkite keletą baldų, kad šie užstotų dalį veidrodžio. Tai suteiks kambariui gylio, o baldų išdėstymas prie sienų neatrodys priverstinis dėl mažos erdvės.

10. Veidrodis gali papildyti meno kūrinį. Derinkite veidrodį su fotografija ar paveikslu. Jei veidrodis pastatomas, dalį jo uždengti galite modernia fotografija. Tai sustiprins nuotraukos emociją bei nustebins originalia veidrodžio ir fotografijos kompozicija.

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19