Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisDĖLIONĖS (PUZZLE) RĖMINIMAS

DĖLIONĖS (PUZZLE) RĖMINIMAS

Jei ieškote Ravensburger klijų dėlionėms - juos galite įsigyti hobi prekių parduotuvėje HOBI.lt!

Mums dažnai tenka rėminti dėliones (angl. puzzle), todėl visą informaciją apie tai, kaip ją suklijuoti prieš rėminant, patalpinome čia.

Taigi, po daugybės valandų, praleistų prie milžiniškos dėlionės, ją pagaliau pabaigėte ir sprendžiate, ką daryti toliau - ar išardyti (juk tiek darbo įdėta!), ar kažkaip pakabinti ant sienos.

Turime gerą žinią - dėlionę sutvirtinti yra gerokai paprasčiau, negu atrodytų. Mes tą gerai žinome, nes rėmai.lt ofise ant sienos kabo... legendinė Ravensburgerio 32 tūkst. detalių dėlionė su garsaus amerikiečio menininko Keith Haring paveikslais (ji, beje, šiuo metu yra didžiausia pasaulyje), kurią rinkome per naktis gerus keturis mėnesius.

Bet dabar ne apie tai. Tam, kad suklijuoti mozaiką (puzzle), Jums reikės:

1. Dėlionės
2. Švaraus kartono arba popieriaus (pasitiesti po dėlione)
3. Specialių klijų (galite nusipirkti įvairiose hobių parduotuvėse, mes naudojome Puzzle Conserver)
4. Valandos laiko

Pirmiausia reikia sudėlioti visą mozaiką - jei turite kelias dalis, jas būtina sujungti, nes suklijavus iš anksto, vėliau gali iškilti problemų dalis jungiant.

Norėdami apsaugoti darbo aplinką, kurioje dirbate, dėlionę perkelkite ant kartono arba švaraus popieriaus.

Nuvalykite dėlionę nuo dulkių bei kitų nešvarumų - paviršius turi būti idealiai lygus ir švarus.

Specialiais klijais kruopščiai ištepkite visą gerąją puzzle pusę (bent jau tie, kuriuos naudojame mes, tepasi iš viršaus, tačiau rekomenduojame perskaityti instrukciją) - jų turi patekti į tarpelius tarp detalių. Šie klijai ypatingi tuo, kad užpildo tarpelius, tačiau nepalieka dėmių ir nepakeičia dėlionės spalvų.

Lukterkite gerą valandą ir, jeigu reikia, klijų tepimą pakartokite iki dėlionė taps pakankamai tvirtai sujungta.

Jei ieškote Ravensburger klijų dėlionėms - juos galite įsigyti hobi prekių parduotuvėje HOBI.lt!

Tai atlikus, dėlionė jau bus vientisa ir nebyrės, nes klijai užpildo visus tarpelius, tačiau vis dar bus gana trapi, ypatingai jeigu yra didelė. Jei norite, galite ją tiesiog tokią priklijuoti ar prikalti prie sienos, tačiau, jei paveikslas jums patinka, o sienų gadinti nenorite, siūlome dėlionę rėminti.

Supakuokite ją kruopščiai tarp dviejų kietų kartonų ir atvežkite arba atsiųskite mums (prieš siunčiant prašome įspėti telefonu) - mielai parinksime tinkamą stiklą bei geriausiai tinkantį rėmelį - Jūsų dėlionė taps tikra namų puošmena!

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19