Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisAtidaryk Franšizę!

Atidaryk Franšizę!

Jūsų mieste dar nėra rėminimo dirbtuvių ir norite jas atidaryti? Apie rėminimą žinome viską nuo A iki Z ir norime tuo dalintis, todėl siūlome tą padaryti franšizės pagrindais!

Privalumai:

Franšizės gavėjas turi nepriklausomą įmonę ir naudojasi laisve, valdydamas savo verslą.

Prisijungę prie franšizės tinklo, gaunate teisę naudoti žinomą ir reklamuojamą prekinį vardą.

Reklamuojame Jus kaip mūsų atstovą nurodytame mieste, todėl natūraliai turite žymiai didesnį lankytojų srautą. Jūsų šansai sėkmei didesni ir dėl to, kad gausite jau patikrintas verslo praktikas ir mūsų sukurtas metodikas, kaip vystyti rėminimo verslą.

Klientus lengviau pritraukti, nes visame tinkle yra kokybės ir kompetencijos reikalavimai ir standartai, kurių reikalauja franšizės sutartis.

Franšizės gavėjas gauna:

Apmokymus

Reklamą

Verslo valdymo praktikas

Techninį palaikymą

Mažesnes prekių ir paslaugų kainas

Konsultacijas

Įsigydami Rėmai.lt franšizę gaunate galimybę naudotis rėmai.lt ir rėminimodirbtuvės.lt prekės ženklais, sukauptomis žiniomis, optimizuotais rėminimo verslo procesais, gaunate priėjimą prie pigesnio tiekimo ir lojalių klientų segmento.

Franšizės pagrindais mes dirbame tik su pasirinktais ir profesionalias rėminimo paslaugas galinčiais teikti gavėjais, jie turi atitikti mūsų nurodytus kriterijus,  turėti įsigyję tinkamą įrangą.

Kodėl verta:

Patikrintas verslo modelis – sumažinate verslo nesėkmės riziką, mes pasidalinsime visa sukaupta patirtimi, kurią patyrėme susidūrę su krizėmis, klaidomis ir kitais nesklandumais.

Žinomas prekės ženklas – mūsų rėminimo dirbuvės yra gerai žinomos, todėl natūraliai pritrauksite daugiau vartotojų be didesnių papildomų pastangų. Taip pat reklamuosime Jus kaip mūsų padalinį Jūsų mieste.

Sutvarkyti internetiniai puslapiai, pažangūs darbo metodai, patikimi tiekėjai ir partnerių tinklas – prisijungę prie mūsų per trumpą laika perimsite žinias ir praktikas, kurias mes kaupėme nuo pat verslo įkūrimo.

Mokymai – turime puikios rėminimo patirties, kuria mielai dalinsimės su franšizės gavėju – taip išvengsite klaidų, kurios apsaugos nuo neplanuotų sąnaudų ar netgi bankroto.

Susisiekite julius@remai.lt.

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19